Navštivte Saffa Maso Bistro na adrese Sokolovská 146/150a, Praha 8

Bistro & obchod

SAFFA MASO | BISTRO | OBCHOD

 Sokolovská 146/150a, 180 00 Praha 8

S radostí oznamujeme otevření našeho nového jihoafrického obchodu a bistra. Po dlouhém čekání máme tu čest přivítat vás v SAFFA MASO bistro&biltong, kde se můžete ponořit do autentické jihoafrické kuchyně. 

Otevření tohoto obchodu nebylo jen pouhým podnikatelským rozhodnutím, ale splněním dlouho chystaného snu. Od samého začátku jsme toužili setkávat se osobně s našimi zákazníky a to jsme si částečně splnili při účasti na několika trzích, ale jednalo se o nepravidelné akce a naši zákazníci se začali častěji ptát na to, kde máme kamenný obchod a kde si mohou koupit čerstvě krájený biltong, když zrovna nejsme na trzích. Tak jsme se rozhodli pro ne zcela jednoduchý krok a to otevření obchodu s bistrem. Jelikož bylo naše zázemí pro trhy zejména na Karlínském náměstí, rozhodnout se pro lokalitu obchodu nebylo těžké, volba padla na Libeň v Praze.

A co u nás tedy najdete? Naše prodejna nabízí široký výběr jihoafrických specialit, včetně sušeného masa jak baleného, tak i čerstvě krájeného na váhu, stejně jako tomu je v Jihoafrické republice. V České republice se jedná o jediný obchod tohoto druhu. Dále vám v obchodě nabízíme lahodná jihoafrická vína, koření a další lahůdky. Ale to není vše! 

V našem bistru připravujeme čerstvé jihoafrické grilované speciality, jako je tradiční boerewors nebo šťavnaté smash burgery, stejně jako další lahodné pokrmy, např. obložené chleby či quiche. K tomu si budete moci připít jihoafrickým vínem, pivem nebo Rooibos limonádou či ledovým Rooibos čajem.

Těšíme se na osobní setkání s vámi v našem útulném prostředí, až si společně popovídáme o Jihoafrické republice, její kultuře, tradicích či rugby. Náš obchod a bistro není jen místem, kde se prodávají produkty, ale je to místo, kde se tvoří příjemná atmosféru a přátelské vazby. Neváhejte a zastavte se u nás. 

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Nicolaas & Martina