Navštivte Saffa Maso Bistro na adrese Sokolovská 146/150a, Praha 8 - více informaci v záložce BISTRO & OBCHOD

Hovězí sušené maso

Sušené Maso Saffa maso: Tradice a Kvalita

Sušené maso je výjimečná lahůdka s dlouhou historií, která pochází z Jihoafrické republiky a nabízí nejen vynikající chuť, ale i výživný zážitek. Naše společnost se specializuje na sušené maso z Jihoafrické republiky, které je připraveno podle tradičních metod a s použitím prvotřídních surovin. V našem sortimentu najdete širokou škálu variant sušeného masa, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové pohárky.

SAFFA MASO výrábi sušené maso, které je vhodné nejen jako sportovní svačinka, ale také jako plnohodnotné jídlo, které si s sebou můžete vzít na hory, na výlet, na kolo, navíc má jednu skvělou vlastnost a to, že se v batohu nepronese. 100g sušeného masa je vyrobeno přibližně z 200-300g masa syrového, tedy výživové hodnoty stejné, ale váha nižší.

Široký výběr sušeného masa

BILTONG - sušené hovězí maso "Africké Jerky"

Biltong, tedy africké jerky, je jedním z našich nejoblíbenějších produktů. Jedná se o tenké, šťavnaté plátky sušeného masa, které jsou ideální jako lehká svačina nebo doplněk k hlavnímu jídlu. Naš Biltong je vyroben z prvotřídního sušeného hovězího masa, které je známé pro svou vynikající chuť a kvalitu. Při výrobě klademe důraz na tradiční receptury a ruční zpracování, abychom vám přinesli autentický chuťový zážitek z Jižní Afriky.

Bites - sušené hovězí kousky

Bites jsou další lahůdkou z Jihoafrické republiky, která si získala srdce gurmánů po celém světě. Jedná se o tenké kousky (tyčinky) hovězího sušeného masa, více vysušené než Biltong. Jsou ideální jako rychlá svačina nebo doplněk k pivu či vínu. Naše bites jsou vyráběny z prvotřídního hovězího masa.

Droëwors - sušené hovězí klobásky

Droëwors jsou sušené hovězí klobásky, které se vyznačují silnou a bohatou chutí koření jako je koriandr, muškátový oříšek, hřebíček. Skvěle padnou do ruky ale i nakrájené na talíř. Naše Droëwors jsou vyráběny z prvotřídního hovězího masa.

Pochoutky Biltong a Droëwors z Jihoafrické republiky je synonymem pro kvalitu a autentičnost. Produkty SAFFA MASO jsou ručně vyrobeny s láskou a péčí, což se projevuje nejen v jejich vynikající chuti, ale i v jejich dlouhé trvanlivosti. Každý kousek sušeného masa je pečlivě vybrán a zpracován tak, aby zaručil maximální spokojenost našich zákazníků.

 

No entries found...