Chilli jihoafrická dárková sada

 
Novinka Tip
  • 1 z 2
 

Ideální dárek pro milovníky chutí Jihoafrické republiky a také všeho pálivého. Obdarovaný si bude moct pochutnat na chilli verzi sušeného masa a klobásek, k tomu připíjet jihoafrické víno Chenin Blanc a v neposlední řadě si pěkně "ochillit" i další oblíbené pokrmy jihoafrickým kořením Chilli and Garlic. 

Dostupnost Skladem
1 300 Kč    
Kategorie Dárkové sety
 

Sada obsahuje:

250g Chilli Biltong - sušené hovězí maso s chilli příchutí

250g Chilli Droëwors - sušené hovězí klobásky s chilli

velký mlýnek (190g) Chilli a česnek (Cape Herb and Spice) - Příchuť česneku a ostrého chilli, to je božská kombinace. Je to tak všestranné koření, že dodá šmrnc snad všem slaným pokrmům. Perfektně se hodí k omáčkám na těstoviny, hranolkům, pečené zelenině, mořským plodům a masovým marinádám. Jednoduše okořeňte během vaření podle chuti.

0,75l bílé víno White Rhino Chenin Blanc (Rhino Range) -  víno se spoustou lehkých čerstvých vůní a chutí tropického ovoce. Nejlépe se podává dobře vychlazený k široké škále jídel, doporučuje se k ostřejším pokrmům. Hrozny jsou ručně sbírány v časných ranních hodinách dne sklizně, aby se zachoval svěží charakter ovoce. Zajímavostí je, že značka Rhino Range se zásadně zapojuje do ochrany ohrožených nosorožců, z každé prodané láhve přispívají na ochranu nosorožců v JAR. Suché bílé víno, 100% Chenin Blanc. Obsah alkoholu: 12.0 %. Ročník: 2019. Vinařská oblast: Wellington (JAR)


Baleno v dárkovém balení.