Original jihoafrická dárková sada

 
Tip
  • 1 z 2
 

Pokud chcete darovat opravdu tradiční jihoafrické produkty s tradiční jihoafrickou chutí, prostě verze Original, tato sada je to pravé "koriandrové". Ano koriandrové, ne ořechové. Chuť koriandru skvěle vyniká jak v sušeném masu Original Biltong, tak i v sušených klobáskách Droëwors. A jaké víc tradiční koření si přát než koření na tradiční jihoafrický braai? Koření Steaky & Kotlety opět obsahuje koriandr, ale nebojte, mnoho dalšího, co dokáže přivést váš Braai (tedy jihoafrický styl grilování) k dokonalosti. A čím víc tradičním u Braaie připíjet na zdraví než tradiční jihoafrickou odrůdou Pinotage? Žádná více tradiční verze neexistuje :-)

Dostupnost Skladem (>5 ks)
1 470 Kč    
Kategorie Dárkové sady
 

Sada obsahuje:

250g Original Biltong - sušené hovězí maso

250g Droëwors - sušené hovězí klobásky

velký shaker (265 g) koření Kouřové Barbecue Braai (Cape Herb and Spice) - kořenící přípravek, který díky své bohaté kouřové vůni výborně doplňuje chuť vepřového, hovězího, kuřecího nebo jehněčího masa, ať už je připravujete na tradičním grilu nebo v troubě. Obsažený třtinový cukr podporuje karamelizaci povrchu masa a dodává mu tak jedinečně chutný vzhled.

0,75l červené víno Red Rhino Pinotage (Rhino Range) - klasická odrůda Pinotage, středně plné chuti, skvěle se hodící k červenému masu a lehce kořeněné kuchyni. Zajímavostí je, že značka Rhino Range se zásadně zapojuje do ochrany ohrožených nosorožců, z každé prodané láhve přispívají na ochranu nosorožců v JAR. Suché červené víno, 100% Pinotage. Obsah alkoholu: 14.0 %. Ročník: 2017. Vinařská oblast: Wellington (JAR)

Baleno v dárkovém balení.

Nutriční hodnoty ve 100g výrobku (Biltong Original):

Energetická hodnota (kJ/kcal)  824/197
Bílkoviny 40 g
Tuk 4 g
Sacharidy <0,30 g
Sůl 3,4 g
Sodík 1,36 g

       

Nutriční hodnoty ve 100g výrobku (Droëwors):

Energetická hodnota (kJ/kcal)  1810/432
Bílkoviny 37,9 g
Tuk 30,6 g
Sacharidy 1,71 g
Sůl 3,4 g
Sodík 1,36 g

 

Minimální trvanlivost: 4 měsíce od data výroby (vždy se vám snažíme poslat ty nejčerstvější produkty, tedy počítejte s trvanlivostí +-4 měsíci od data vašeho nákupu)