Original jihoafrická dárková sada

 
Novinka Tip
  • 1 z 2
 

Pokud chcete darovat opravdu tradiční jihoafrické produkty s tradiční jihoafrickou chutí, prostě verze Original, tato sada je to pravé "koriandrové". Ano koriandrové, ne ořechové. Chuť koriandru skvěle vyniká jak v sušeném masu Original Biltong, tak i v sušených klobáskách Droëwors. A jaké víc tradiční koření si přát než koření na tradiční jihoafrický braai? Koření Steaky & Kotlety opět obsahuje koriandr, ale nebojte, mnoho dalšího, co dokáže přivést váš Braai (tedy jihoafrický styl grilování) k dokonalosti. A čím víc tradičním u Braaie připíjet na zdraví než tradiční jihoafrickou odrůdou Pinotage? Žádná více tradiční verze neexistuje :-)

Dostupnost Skladem
1 450 Kč    
Kategorie Dárkové sety
 

Sada obsahuje:

250g Original Biltong - sušené hovězí maso

250g Droëwors - sušené hovězí klobásky

velký shaker (270 g) koření Steaky & Kotlety (Cape Herb and Spice) - Koření, které se skvěle hodí nejen na steak, ale i na kuřecí a vepřové. Před grilováním nebo smažením maso posypte, díky třtinovému cukru krásně zkaramelizuje.

0,75l červené víno Red Rhino Pinotage (Rhino Range) - klasická odrůda Pinotage, středně plné chuti, skvěle se hodící k červenému masu a lehce kořeněné kuchyni. Zajímavostí je, že značka Rhino Range se zásadně zapojuje do ochrany ohrožených nosorožců, z každé prodané láhve přispívají na ochranu nosorožců v JAR. Suché červené víno, 100% Pinotage. Obsah alkoholu: 14.0 %. Ročník: 2017. Vinařská oblast: Wellington (JAR)

Baleno v dárkovém balení.